English Deutsch Polski Kontakt
Nowosielski Gotkowicz i partnerzy | Adwokaci i radcy prawni  
 


Kontakt |  Nowosielski Gotkowicz i partnerzy - Adwokaci i radcy prawni

ul. Targ Drzewny 3/7
80-886 Gdańsk

tel. (+48) 058 719 29 31


więcej
+ Nowosielski Gotkowicz i partnerzy - Adwokaci i radcy prawni
 
o Kancelarii |  Nowosielski Gotkowicz i partnerzy - Adwokaci i radcy prawni

Kancelaria Nowosielski i Partnerzy - Adwokaci i Radcy Prawni istnieje od 1994 roku. Jej domeną jest kompleksowa obsługa prawna polskich i zagranicznych uczestników obrotu gospodarczego oraz podmiotów instytucjonalnych.

Prawnicy Kancelarii prowadzą praktykę w sprawach gospodarczych, w tym w zakresie problematyki prawa zamówień publicznych, procesu inwestycyjnego oraz transakcji sprzedaży tytułów uczestnictwa w spółkach prawa handlowego. W trakcie wieloletniej działalności na rynku usług prawnych Kancelaria wyspecjalizowała się także, w sprawach o ochronę dóbr osobistych, w tym także dóbr osobistych osób prawnych, w sprawach z zakresu prawa prasowego oraz prawa autorskiego. Od wielu lat Kancelaria wszechstronnie zajmuje się zagadnieniami reprywatyzacyjnymi oraz sprawami dotyczącymi zwrotu wywłaszczonych nieruchomości. Liczne sukcesy Kancelaria notuje także w sprawach karnych, w tym w sprawach karnych gospodarczych.

Obsługa prawna podmiotów zagranicznych prowadzona jest w języku angielskim, hiszpańskim, niemieckim oraz rosyjskim.

więcej
+ Nowosielski i Partnerzy - Adwokaci i radcy prawni
 
   
  Drukuj Góra strony
 
  © 2008 Nowosielski i Partnerzy Adwokaci i Radcy Prawni
o Kancelarii    Nasz Zespół    Współpraca    Publikacje    Orzecznictwo    Kontakt    Aktualności    English    Deutsch    Home
2008 created by AndysDesigns