Krzysztof Szocik

adwokat

Adwokat Krzysztof Szocik w toku swojej praktyki zawodowej, obsługiwał duże projekty inwestycyjne m.in. budowę terminala kontenerowego oraz infrastruktury kolejowej i drogowej o łącznej wartości około 4 miliardów złotych. Niejednokrotnie pomagał również Klientom w prowadzeniu mniejszych i średnich projektów. Ponadto, Krzysztof Szocik z wieloma sukcesami reprezentuje także Klientów w złożonych i trudnych sprawach sądowych.

Mocne strony: W relacjach z Klientami zawsze uczciwie przedstawia szanse i zagrożenia związane ze sprawą. Krzysztof Szocik potrafi w profesjonalny sposób przeprowadzić negocjacje, doprowadzając do ugodowego zażegnania sporu, ale w razie potrzeby wie, jak skutecznie przeprowadzić postępowanie sądowe. Do swojej pracy podchodzi z pasją, dzieląc się wiedzą prawniczą ze słuchaczami studiów podyplomowych i prowadząc liczne szkolenia.

Wykształcenie: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Aplikacja sądowa.

Języki obce: angielski, niemiecki

Dodatkowe informacje: Prywatnie pasjonat książek o różnej tematyce – od filozofii po fizykę. Jest również amatorem wycieczek rowerowych – głównie po Trójmieście, ale ma również na swoim koncie wycieczkę rowerową wokół Wielkiej Brytanii, w trakcie której pokonał 3350 km.

Moje specjalizacje: